MKS Radymno (trampkarze), Polonia Przemyśl (juniorzy), MKS Radymno (seniorzy) i teraz gram w Skołoszowie.

Skołoszów nie sciągałby ciebie od tak sobie. Ponoć grając w Radymnie byłeś wyróżniającym się graczem? Co sądzisz o swojej grze?

Na to pytanie niech kibice odpowiedzą. Ja na pytanie "Czy jestem dobry czy nie?" nie odpowiem.

Czy LKS Skołoszów awansuje do 4. ligi? A może spadnie do A.klasy?

Czy awansuje to niewiem, ale jestem pewien, że będzie walczył o jak najwyższe miejsce w lidze. Oto kibice mogą być pewni. Jeżeli chodzi o spadek to jest to niemożliwe!

Jak ci się gra w Skołoszowie i jaki klimat panuje w drużynie?

Narazie długo nie grałem z powodu kontuzji, ale jeżeli chodzi o atmosferę w drużynie to jest fantastycznie. Ogólnie czuję się dobrze w tej drużynie.

Czy chodzisz punktualnie na wszystkie treningi ?

Byłem prawie na wszystkich treningach. Staram się być nawet wcześniej.

Czy są w klubie zawodnicy z którymi bardziej lub mniej się rozumiesz?

Z wszystkimi dobrze się rozumię i wszyscy ze sobą dobrze żyją. Nie ma mowy o podgrupkach.

W Grzęsce grałeś na pozycji ofensywnego pomocnika, ale przeważnie trener ustawia ciebie na lewej pomocy. Jaka jest twoja ulubiona pozycja?

Najlepiej gra mi się na pozycji ofensywnego pomocnika, ale ta pozycja jest zarezerwowana. W Radymnie grałem w srodku pomocy i tam najlepiej się czuję. W Skołoszowie gram tam gdzie wystawi mnie trener.

Dlaczego tworzycie sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, a nikły ich procent jest wykorzystywany?. Graliście lepiej nawet od Czuwaju, a mimo to przegraliście. Z Orłem Przeworsk mogło być 10-0 do przerwy, a skonczyło się remisem.

Tak jakoś wychodzi. Mamy mało szczęścia. Może to i dobrze, bo zostawimy bramki na silniejsze drużyny.

Mam nadzieję, że z kolanem będzie wszystko O.K. i często będziesz grał w pierszej jedenastce. Czy jesteś wogóle w stanie grać co tydzień pełne 90. minut.

Na razie chyba nie bo jestem lekko kontuzjowany. Gdybym był w pełni zdrowy myślę że mógłbym grać całe mecze.

Z kim rywalizujesz o miejsce w składzie?

Ja poprostu trenuję, a jak trener zadecyduje tak będzie.

Kiedy doznałeś kontuzji kolana i jaki to rodzaj kontuzji?

Wydarzenie to miało miejsce w poprzednim sezonie na meczu MKS Radymno - Czuwaj Przemyśl (7. minuta). Co ciekawe kontuzja ta odnowiła mi się w tym sezonie na meczu z Czuwajem. Jeżeli chodzi o rodzaj kontuzji to były to naciagnięte wiązadła kolanowe. Niegrałem w piłkę przez 3 miesiące.

Kiedy strzelisz pierwszą bramkę dla Skołoszowa ?

Niewiem. Ja nie muszę strzalać bramek. Liczą się tylko zwycięstwa Skołoszowa.

Co sądzisz o kibicach i czy masz do nich jakiś apel?

Wiekszość kibiców jest spoko. Licznie stawiają się na mecze wyjazdowe co mnie zdziwiło. Pozdrawiam wszystkich kibiców i apeluję o poprawę zachowania do tych, którzy podczas meczu z Orłem mieli pretensje do piłkarzy za wynik. Byli to nieliczni kibice, ale wtedy gdy zespół przegrywa należy go dopingować, a nie wyzywać piłkarzy!

Jakie są twoje ulubione kluby piłkarskie?

W polskiej lidze kibicuję Legii Warszawa, a jeżeli chodzi o kluby zagraniczne to lubię Real Madryt i AC Milan.

A którego zawodnika najbardziej lubisz?

W Polce Marka Saganowskiego (Legia), a z zawodników zagranicznych Zinedine Zidane'a (Real Madryt), Luisa Figo (Real Madryt), Rui Costę (AC Milan) i Andrey'a Shevcenko (AC Milan)

Życzę powrotu do zdrowia i rozgrywania wspaniałych spotkań dla drużyny ze Skołoszowa. Narazie !